Léčivé účinky

Nevěříte tomu, že by pivo, nápoj milovaný celým českým národem, mohlo mít léčivé účinky? Dovolte nám tedy Vás seznámit s tímto, dlouhými studiemi ověřeným, faktem. Pivo a především přísady, ze kterých se tento blahodárný zlatavý mok vyrábí, obsahují spoustu, pro lidské tělo velmi potřebných látek.

Nejedná se jen o vitamíny, ale také o riboflavin, tiamin, proteiny, sacharidy a kyselinu listovou. Tyto látky se z pivních přísad uvolňují jen ve velmi teplé vodě, a proto jsou pivní koupele vždy zahřívány až na 37°C. Mnozí hosté se po příjezdu teplotě vody diví, věřte však, že je to skutečně nezbytné. Navíc se v horké vodě dobře uvolňuje namáhané svalstvo a prohřejí se všechny části Vašeho těla.

Pivní lázeň dále zlepšuje krevní oběh, zvyšuje srdeční činnost, odplavuje z těla nežádoucí látky, omlazuje a zjemňuje pokožku a snižuje stres a únavu. Pokud tedy chcete získat novou energii potřebnou do dalších dnů, neexistuje nejspíš nic lepšího, než ponoření do pravé pivní lázně. Toužíte po takovém odpočinku a hýčkání obětavého personálu? Pak si i Vy zarezervujte relaxační pobyt v Rožnovských pivních lázních.Nabídka balíčků


Rožnovské Pivní lázně

Rožnovské Pivní lázně

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm
...neváhejte a