Zdravotní omezení

Bohužel i v Rožnovských pivních lázních platí jistá omezení, která by Vám mohla v plánované odpočinkové návštěvě zabránit. Týkají se zejména zdravotních problémů. Pivní lázně by neměli vyhledávat lidé se srdeční chorobou, pooperační stavy nebo lidé trpící vysokým krevním tlakem. Neříkáme, že byste lázně nemohli navštívit, jen byste se před rezervací pobytu měli raději poradit se svým ošetřujícím lékařem a zjistit, jestli jsou pro Vás pivní lázně vhodné. Rožnovské pivní lázně chtějí svým klientům zaručit jen ten nejlepší a nejkvalitnější odpočinek, a tak by bylo více než nevhodné, aby Vám relaxace naopak způsobila ještě větší zdravotní problémy.

Procedurám v pivních lázních by se také měly vyhnout nastávající maminky v pokročilém stádiu těhotenství a malé děti. Ostatní ratolesti mohou do lázní přijet spolu se svými rodiči, avšak samozřejmě musí vynechat konzumaci piva.

Pokud nespadáte ani do jedné kategorie nebo jste se již se svým lékařem poradili, pak Vám už nic nebrání dopřát si naplno tento jedinečný pivní zážitek.Nabídka balíčků


Rožnovské Pivní lázně

Rožnovské Pivní lázně

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm
...neváhejte a